Ortam Dinleme ve Ortam İzleme
Ortam Dinleme ve Ortam İzleme

Ortam Dinleme

Gelişen teknoloji ile telefonlar hayatımızda çok önemli bir yere sahip olmaktadır. İnsanlar telefonlarını gittikleri her yere kendileri ile beraber götürmektedir. Hatta bir yere gitmeden önce unutulan telefon ciddi problemleri beraberinde getirmektedir. Çocuklardan, yaşlılara kadar toplumun her kesmi telefonunu yanında taşırken teknoloji bunu bir güvenlik unsuru olarak yönetmeyi başarmıştır. Ortam dinleme sayesinde çocukların ve yaşları geçen yaşlı bireylerin bulunduğu ortamlar takip edilerek kötü bir ortama düşmemesi için müdahale aracı olarak telefonlar kullanılabilmektedir. Aynı zamanda evliliklerinde güven problemleri yaşayan eşler bu uygulamayı sık sık tercih etmektedir. Ortam dinleme özelliği telefona casus program yükleyerek gerçekleşmektedir. Casus program aracılığıyla telefon dinleme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Telefona casus program yüklemek için 3 dakikaya ihtiyacınız olmaktadır. Bu 3 dakika içerisinde programı kurarak daha sonra panel üzerinden anlık olarak dinleme yapabilirsiniz.

Ortam Dinleme Çalışıyor Mu?

Ortam dinleme özelliği çalışmaktadır. İOS İşletim sistemi hariç doğru uygulanan tüm telefonlarda ortam dinleme yapmak oldukça kolaydır. Sitemiz üzerinden yayınlanan video’yu izleyerek bu işlemi yapabilirsiniz. Size İOS Telefon dinleme uygulaması satacağını söyleyen veya uzaktan casus program kurulumu yapacağını söyleyen kişiler dolandırma maksatı taşımaktadır. Telefonların güvenlik duvarlarını aşmak mümkün değildir. Sizin yaptığınız işlemde telefonu 3 dakika içerisinde kullanarak basit işlemlerle bu güvenlik duvarının bu hizmete izin vermesini sağlamak olmaktadır. Bu nedenle casus program satın almak hususunda çok dikkatli olmanız tavsiye edilir. Kurumsal kimliğe sahip olmayan ucuza program satacağını söyleyen kişiler günümüzde her alanda olan dolandırıcılardan bir gruptur.

Ortam dinleme özelliği doğru işlemler yaptıktan sonra kolay bir şekilde kullanılabilir. Çocuğunuzu, eşinizi veya takip etmek için telefonuna kurduğunuz kişinin yeriyle birlikte bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz. Dinleme işleminin fark edilmesi gibi bir durum ise söz konusu değildir. Program bütün bu işlemleri gizlilik ile yapmaktadır. Sizin yaptığınız işlemi söylemediğiniz sürece telefonuna uygulanan kişinin haberinin olması mümkün değildir. Aynı zamanda bu program ile dinleme işlemini sadece siz yapabilirsiniz sizin dışınızda kimsenin dinleme yapma ihtimali yoktur. Size verilen panel üzerinden bütün bu işlemleri büyük kolaylıklarla yapabilirsiniz. Panel hakkında bilgi sahibi olmak için demo kurulumu yapabilirsiniz.

Ortam Dinleme Uygulaması Fiyatları Nasıl?

Sitemiz üzerinde bulunan fiyat paketlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu paketler kullanım özelliğine ve süresine göre farklılık göstermektedir. Ortam dinleme uygulaması satın almadan önce iletişim hattından bütün sorularınızı sorabilir ve cevaplar alabilirsiniz. Aynı zamanda kurulum esnasında hem video ile hem iletişim kurarak teknik destek alabilirsiniz.

İnternet üzerinde çok ucuza program sattığını iddia eden birçok dolandırıcı bulunmaktadır. Casus program satın alma işlemi yaparken bu kişilere dikkat etmeniz önemle tavsiye edilir. Size daha ucuza program satacağını söyleyen kişiye ödeme yaptıktan sonra tekrar ulaşamama şansınız oldukça yüksektir. Aynı zamanda bizim gibi kurumsal firmaların demosunu sizlere örnek göstererek uygulama satmaya çalışan kişilere dikkat etmeniz önemle tavsiye edilmektedir. Sitemiz üzerinde bize ait olan iletişim bilgileri bulunmaktadır.