Telefon Takip Yazılımı
Telefon Takip Yazılımı

Telefon Takip Yazılımı

Telefonların kullanım alanı neredeyse hayatın tümünü kapladıktan sonra telefon takip yazılımı bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eskiden bu işlemi gerçekleştirmek oldukça zorken şimdi telefon takip yazılımı kullanarak telefon takip işlemleri yapmak oldukça kolay. Kullanım alanı oldukça yaygın olan telefon takip programları farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Ebeyvenler çocuklarını telefondan uzaklaştıramadığı noktada bu programlar ile onları birçok tehlikeden koruyabilmektedir. Günümüzde gelişen kötü olaylar çocuklar için telefon takip yazılımı konusunu zorunlu hale getirmektedir. Aynı zamanda personeline farklı alanlarda hizmet tahsis eden bir işveren bu hizmetin kötüye kullanımını tespit etmek amacıyla telefon takip yazılımı kullanımı yapabilmektedir. Bazı durumlarda eşine olan güvenini kaybeden eşler telefon takip yazılımı sayesinde bu konuda radikal kararlar verebilmektedir. Telefon takip yazılımı günümüzde sunduğu teknoloji ile oldukça önemli bir hale gelmiştir. Birçok kötü durumu önlemekte başarılı olan bu yazılımlar insanların hayatından şüpheyi yok etme konusunda ise yine önemli bir adım olarak bilinmektedir. Tüm dünya üzerinde bu programlar artmış olmasına rağmen güvenilir bir şekilde bu programlara erişmek bazen oldukça zor olmaktadır. Bunun nedeni piyasa üzerinde bu işi yapmaya çalışan veya yaptığını iddia eden tecrübesiz ve dolandırıcı olan birçok insanın bulunmasıdır. Bu kişiler sattığı programların teknik desteğini sağlayamamakta veya insanları dolandırmak amacıyla piyasada bulunabilmektedir. Çocuğunun, eşinin güvenliği gibi durumlarda gözünü karartan bir kişi bu dolandırıcıların eline düşebilmektedir. Bu nedenle telefon takip yazılımı satın almak konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

Telefon Takip Yazılımı Kurulumu Zor Mu?

Telefon takip yazılımı kurulumu oldukça basittir. Telefon takip yazılımı kurulumu için sitemizde detaylı bir anlatım sunan video’yu izleyerek tam bilgi sahibi olabilirsiniz. Telefon takip yazılımı kurulum süresi yaklaşık olarak 3 dakikadır. Bu şu anlama gelmektedir en kötü durumda bile bir telefona 5 dakika içerisinde telefon takip yazılımını fark edilmemek üzere kurabilirsiniz. Bu takip yazılımının varlığından siz haberdar etmedikçe telefonunda olan kişinin haberinin olma ihtimali yoktur. Kurulan programı ise özelleştirilmiş bir panel üzerinden rahatça takip edebilirsiniz. Telefon takip yazılımı kurulumu öncesinde veya sonrasında sitemiz üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz. Bu destek sayesinde çok kısa süre içerisinde programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon Takip Yazılımı Ne İşe Yarar?

Telefon takip yazılımının sunduğu fonksiyonlar şunlardır; telefon aramaları kayıt etme, gps ile konum bulma, ortam dinleme, e posta kayıtları, sosyal medya kontrolü, whatsapp takip edebilme, sms takip edebilme, skype takip edebilme, galeriye anlık olarak ulaşma, telefon görüntüsü alabilmek. Bütün bu işlemleri yaptığınız sırada karşı tarafın telefonunda bir ışık yanması, bildirim gibi durumlar asla olmayacaktır. Telefon takip etme programları telefonları kasmamaktadır. Bu nedenle karşı tarafın şüpheleneceği hiçbir olmamaktadır. Yapmanız gereken tek şey panel üzerinden kurulum sonrası takibini yapmaktır.