Telefon Takip Yazılımları
Telefon Takip Yazılımları

Telefon Takip Yazılımları

Telefon takip yazılımları son günlerin en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Ebeyvenlerin çocuklarını güvene almak amacıyla, güven sorunu yaşayan eşler tarafından veya aileleri korumaya çalışan gençler tarafından sıkça kullanılan telefon takip yazılımları sunduğu teknoloji ile çok önemli sorunlara çözüm getiriyor. Özellikle artniyetli kişilerin insanlara ulaşılabilirliğini arttıran telefon için bu çözüm oldukça önemli bir hale geliyor. Kişilerin telefon numaralarının internet üzerinde veritabanları halinde satıldığı bir dönemde telefon takip yazılımları hayati önlemler almayı sağlıyor. Yaşlı bir anne babaya sahip kişi ailesinden uzakta yaşamasına rağmen telefon takip uygulaması sayesinde olan bitenlerden haberdar olabiliyor ve gerekli durumlarda müdahale edebiliyor. Aynı şekilde güven sorunu yaşayan eşler için güven problemini aşmakta önemli bir rol alan bu programlar istenirse gizli istenirse açık bir şekilde kurulabiliyor. Karşı tarafa haber verme konusunda kararı programı satın alan kişi alabiliyor. Çocukları kırmamak veya eşine karşı olan güvenini kazanmak adına bu programlar gizli bir şekilde çalışabiliyor. Yaklaşık olarak 3 dakika içerisinde kurulan bu program ile kontrol sağlamak oldukça kolay hale geliyor. Kurulduktan sonra yapılması gereken tek şey size verilen özel panelden telefon takip yazılımını yönetmek oluyor. Bu panelden yazılımın size sunduğu tüm özellikleri kolayca kullanabiliyorsunuz.

Telefon Takip Yazılımları Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışıyor?

Telefon takip yazılımları İOS tabanlı işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. Piyasa üzerinde İOS Telefon dinleme uygulaması satan kişiler dolandırma amacı gütmektedir. Android telefon dinleme ise telefon dinleme programları sayesinde kolayca uygulanabilmektedir. Android telefon dinleme programını uzaktan kurabileceğini söyleyen kişiler ise yine sizi kandırarak satış yapmaya çalışmaktadır. Bu kişilerden telefon dinleme uygulamaları aldıktan sonra genelde satıcılar ortadan kaybolur veya size yaptığı satışı türlü şekillerde inkar eder. Bu nedenle telefon takip uygulaması satın alırken kurumsal kimliğe sahip yerlerden almanız önemlidir. Sitemiz üzerinden lisanslı telefon takip uygulaması satın alabilir ve bütün konularda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Telefon takip uygulamaları sorumululuğunuz altında kişilerin telefonlarına kurulduğu sürece yasaldır.

Telefon Takip Yazılımları Fiyatları Ne Kadar?

Telefon takip yazılımları fiyatları size sunulan hizmete ve hizmetin süresine göre değişmektedir. Fiyatlarımız sekmesinden süre ve fiyatlar hakkında bilgi alabilir sizin için uygun olan paket için telefon dinleme uygulaması satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu paketler lisanslı paketler olmakla beraber satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği 7/24 olarak alabilirsiniz. İletişim bilgileri site üzerinde yer almakta olup bütün sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.
Telefon takip yazılımları ucuza sattığını iddia eden birçok dolandırıcı ise piyasada bulunmaktadır. Bu nedenle bu kişilerin fiyat, özellik gibi yanıltmalarına geldiğiniz durumda dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Telefon takip yazılım titiz ve özel bir çalışma isteyen yazılımdır. Bu nedenle aldığınız sistemin sizin tüm isteklerinizi yerine getireceğinden emin olmadığınız yerlerden alışveriş yapmamanız önemlidir.