Telefon Dinleme Cihazları
Telefon Dinleme Cihazları

Telefon Dinleme Cihazları

Telefon dinleme günümüzde en çok tartışılmaya başlanan konulardan biri olmaya başlamıştır. Telefon dinleme programları sayesinde herkesin ulaşabileceği bir teknoloji halini almıştır. Çocuklarını kontrol etme kaygısı içeren ebeyvenler, ilişkisinde sorunlar yaşayan bireyler, çalışanları hakkında şüpheleri olan patronlar gibi toplumun her kesiminden insanlar telefon dinleme cihazları ihtiyacı duymaktadır. Telefon dinleme cihazı sayesinde birçok işlem gerçekleştirilmektedir. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir; Arama kayıtları, sms takibi, whatsapp takibi, e-posta takibi, gps ile konum takipi, sosyal medya hesapları takipi. Bütün bu teknoloji ise sadece tek bir ana program üzerinden yapılabilmektedir. Paketi satın aldıktan sonra kurmak istediğiniz telefonu yaklaşık 3 dakika olarak aldıktan sonra tek bir işlem ile programı kurabilirsiniz. Program yüklendikten sonra arkaplanda çalışacak olup başka biri tarafından anlaşılması gibi bir ihtimal bulunmamaktadır. Telefon dinleme programı yüklendikten sonra size özel olan panelden bütün telefon takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Telefon Dinleme Cihazları Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışır?

İOS telefon dinleme mümkün değildir. İOS telefon dinleme cihazı sattığını iddia eden kişiler sizleri dolandırmaya çalışmaktadır. İOS dinleme programı yoktur. Android telefon dinleme ise tek bir işlem ile yapılabilmektedir. Android işletim sistemine uzaktan kurulum yaptığını söyleyen kişiler sizleri kandırmaya çalışmaktadır. Android dinleme işlemi için telefonu kısa bir süre için elinize almanız gerekmektedir. Bundan sonra yapılacak olan tek bir basit işlem ile dinleme işlemine başlayabilirsiniz.

Telefon Dinleme Cihazları Fiyatı Ne kadar?

Telefon dinleme cihazları fiyatı hakkında site üzerinden fiyatlarımız kısmından bilgi alabilirsiniz. Telefon dinleme cihazı fiyatları sunulan hizmete ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlardan hizmet almadan önce demo kurulumu yaparak sistem hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz uzman bir ekip ile hizmet vermekte ve satın alma ve satın alma sonrası akıllarda oluşan sorular ve teknik durumlar ile ilgilenmektedir.
İnternet üzerinden yapacağınız telefon dinleme programı satın alma işlemlerinde çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Size İOS Dinleme programı satacağını söyleyen veya uzaktan kurulum yapabileceğini söyleyen kişilerden uzak durmanız oldukça önemlidir. Aynı zamanda kurumsal kimliği olmayan ama çok ucuza telefon dinleme programları sattığını söyleyen kişilerden uzak durmanız hem paranız hem sonrasında yaşayabileceğiniz teknik sorunlar nedeniyle önemlidir. Hayatın her alanında olduğu gibi bu konuda da insanları dolandırarak para kazanma peşinde olan insanların farkında olmanız oldukça önemlidir.