Casus Yazılım Özellikleri
Casus Yazılım Özellikleri

Yazılım Özellikleri

Telefon takip yazılımı güncel teknolojiye ayak uydurmuş yüksek teknolojili bir üründür. Birçok özelliğe sahip olan bu yazılım özellikleri ile kesintisiz bir takip hizmeti sunmaktadır. Bu yazılım özellikleri şu şekildedir;

Ortam Dinleme: Telefona yüklenen takip uygulaması sayesinde telefonun bulunduğu ortamlarda hiçbir ek gürültü, bildirim almadan telefon üzerinden ortam dinleme yapabilirsiniz. Bu dinlemenin farkedilme ihtimali yoktur.

Facebook Takip: Facebook takip özelliği sayesinde facebook üzerinde anlık olarak izleme yapabilirsiniz. İzleme yapmadığınız sıralarda gelen bildirimler, mesajlar ve etkinlikler panelde sonra görüntüleyebileceğiniz bir durumda olur. Buradan istediğiniz zaman facebook takip tarafından toplanan verilere bakabilirsiniz.

Galeri Takip: Yazılım özellikleri arasında en çok kullanılan konulardan biri galeri takip olmaktadır. Bu sayede ebeyvenler çocuklarına ulaşan görselleri rahatça takip edebilmektedir. Tek yapmanız gereken uygulamayı yükledikten sonra panel üzerinden takip işlemini gerçekleştirmek olacaktır. Galeri özelliği anlık olarak galeriye gelen fotoğrafları ve giden fotoğrafları görmenizi sağlar.

GPS Konum Bulma: GPS konum bulma takip programı anlık olarak çalışır. İstediğiniz an takip ettiğiniz telefonun GPS’i üzerinden olduğu yeri görebilirsiniz. Bu takip işlemi anlık olarak yapılabilmektedir.

İnternet Geçmişi Öğrenme: Takip uygulamasını kullandığınız telefonun arama motorları üzerinden yaptığı aramaları, girdiği siteleri ve sosyal medya kullanımını görüntüleyebilirsiniz. İnternet geçmişi öğrenme özelliği yine ebeyvenler için çok önemli olmaktadır.

Skype Takip: Skype üzerinden gönderilen dosyalara, arama kayıtlarına ve konuşmalara telefon takip yazılımı sayesinde anlık erişim sağlamak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı kurduktan sonra panel üzerinden skype takip bölümünden incelemek olacaktır.

SMS Mesaj Öğrenme: SMS mesaj öğrenme özelliği ile takip ettiğiniz telefona gelen SMS’leri size özel olan panelden görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda gönderilen tüm mesajlar ve mesajlarda kullanılan fotoğrafları rahatça görüntüleyebilirsiniz.

E Posta Takip: E Posta takip uygulaması ile gelen postaları, taslakları ve gönderilmiş e postaları takip edebilirsiniz. Bu e postalarda gönderilen ekleri görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik tüm e posta servislerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yazılım Özellikleri Sorunsuz Çalışıyor Mu?

Telefon takip programı yazılım özellikleri güçlü altyapı ile günün her saati sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Sunulan özelliklerin hepsi titiz bir yazılım bilgisiyle yapılmış olup yaşanacak tüm sorunların önlemleri öncesinde alınmıştır. Yazılım özellikleri çalışırken telefonu kullanan kişinin bu uygulamadan haberdar olma şansı yoktur. Bu nedenle yazılım özellikleri çalışırken endişe edeceğiniz hiçbir durum oluşmamaktadır. Takip uygulamasını istediğiniz an kendi panelenizden sonlandırabilirsiniz. Aldığınız paketin özelliklerine göre birden fazla telefona bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Yazılım Özellikleri Sınırlı Mıdır?

Lisanslı uygulamayı aldıktan sonra size sunulan tüm özellikleri sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz telefon sınırı aldığınız paketlerin bilgilerinde yazmaktadır. Telefon takip uygulaması kullanırken veya kullanmadan önce akıllara takılan sorular için site ekibi ile iletişime geçerek hemen bilgi alabilirsiniz. Kurulum öncesi ve kurulum sonrası hizmetler sizlere alanında uzman bir ekip tarafından verilmektedir.