Samsung Telefon Dinleme
Samsung Telefon Dinleme

Samsung Telefon Dinleme

Samsung, menşei olarak Kore’den çıkmış olan fakat Türkiye’de en çok kullanılan telefonlarını üreten markalardan tanesidir. Samsung, yalnızca telefon üretimi alanında değil, televizyon, bilgisayar ya da beyaz eşya alanında da Türkiye’nin gözdeleri arasına giren Samsung markası telefonları, temel olarak müşterinin memnuniyetine ve ürünlerinin uzun ömürlü olmasına büyük önem gösteren bir firmadır.  Samsung, ürün çeşitliliği kapsamında Türkiye’deki en iyi firmalardan bir tanesidir. Oldukça çok sayıda modeli piyasaya sürerek daha çok kişiye hitap etmeye çalışan Samsung markası, aynı zamanda Android işletim sistemini kullanan ve her geçen gün yeniliğe devam eden bir markadır. Samsung telefon dinleme özelliği kullanmak isteyen Samsung kullanıcıları için çok sayıda uygulama ve program geliştirilmiştir.

Samsung Her Modelde Çalışan Telefon Dinleme

Sadece Samsung markasına ait telefonlarda çalışmak üzere geliştirilen ve Samsung’un her türlü modeli ile uyum sağlayabilen casus telefon dinleme ya da casus ortam dinleme uygulama ya da yazılımda piyasada mevcuttur. Samsung telefon dinleme için ekstra bir önlem alamayan markalardan bir tanesi olup, Samsung markasını kullanan herhangi bir tanıdığınızın telefonunu dinlemeniz oldukça kolaydır. Piyasada Samsung için özel olarak tasarlandığı iddia edilen ve her türlü erişimi sağladığı söylenen casus telefonlar, genel olarak çalışmayan uygulamalardır. Çünkü telefonların casus program kabul edebilmesi, genel olarak işletim sistemleri üzerinden sağlanmaktadır ve Samsung ile aynı işletim sistemini kullanan her telefon, Samsung’u dinleyen yazılım üzerinden dinlenebilir. Yani telefon markasına özel bir telefon dinleme teknolojisi söz konusu olamaz.

Samsung Telefon Dinleme programları kullanılarak, telefon üzerindeki hangi bilgilere erişilebilir? İşte telefon takip uygulaması aracılığı ile erişime açılan bilgi ve kategorileri, bu yazıda sizler için derledik:

  • Telefona gelen ve telefondan gönderilen mesajların mesaj bilgisi ve içeriği
  • Giden ve gelen aramaların arama bilgisi ve içeriği
  • Fotoğraf, video ve ses kayıtlarının kayıt bilgisi ve içeriği
  • Arşiv halindeki uygulama dosyaları bilgileri ve içeriği
  • Kullanılan haberleşme uygulamalarının içerisindeki bilgi ve mesajlaşmalar
  • Bluetooth aracılığı ile paylaşılan dosya bilgileri ve içerikleri

Yukarıda sıralanan tüm başlıklar, telefon dinleme uygulamaları tarafından, samsung casus yazılım kullanılarak erişilebilen alanların derlemesidir.

Samsung Markası Güvenilir Mi?

Telefon dinleme özelliği yalnızca Samsung markasına ait telefonlarda ortaya çıkan bir durum değildir. Neredeyse bütün markalara ait telefonların, içlerine bazı casus yazılım programları eklenerek telefon dinlenmesi yapılması veya telefon bilgileri paylaşılması mümkündür. Bu casus programları internet sitemizden temin edilebilir. İnternet sitemizdeki telefon dinleme programlar yazılımları arasından size uygun olanı seçerek satın aldığınız takdirde, söz konusu Samsung marka telefonunun dinlenmesi kısa süre içerisinde başlayacaktır. Samsung markası ile aynı işletim sistemini kullanan ve benzer şekilde programlanmış her marka telefonda telefon dinlemesi yapmak ve bilgi erişimi sağlamak mümkündür.